Os 15003 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litomyšl | 6.04 | ||||
Litomyšl zastávka | x | 6.07 | 6.07 | ||
Litomyšl-Nedošín | x | 6.11 | 6.11 | ||
Tržek | x | 6.14 | 6.14 | ||
Řídký | x | 6.17 | 6.17 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | x | 6.20 | 6.20 | ||
Cerekvice nad Loučnou | 6.22 | 6.24 | |||
Hrušová | x | 6.25 | 6.25 | ||
Džbánov | x | 6.29 | 6.29 | ||
Vysoké Mýto město | 6.34 | 6.36 | |||
Vysoké Mýto | 6.38 | 6.39 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | x | 6.44 | 6.44 | ||
Dvořisko | x | 6.48 | 6.48 | ||
Choceň | 6.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci