Os 14917 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 14.39 | ||||
Veselíčko | 14.46 | 14.46 | |||
Radňovice | x | 14.51 | 14.51 | ||
Nové Město na Moravě zastávka | 14.55 | 14.56 | |||
Nové Město na Moravě | 14.59 | 15.02 | |||
Olešná na Moravě | 15.07 | 15.07 | |||
Rovné-Divišov | x | 15.15 | 15.15 | ||
Rozsochy | 15.18 | 15.18 | |||
Bystřice nad Pernštejnem | 15.25 | 15.30 | |||
Rožná | 15.39 | 15.40 | |||
Věžná | x | 15.45 | 15.45 | ||
Nedvědice | 15.53 | 16.01 | |||
Doubravník | 16.06 | 16.06 | |||
Prudká zastávka | x | 16.10 | 16.10 | ||
Borač | 16.14 | 16.14 | |||
Štěpánovice | 16.19 | 16.19 | |||
Tišnov | 16.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci