Os 14866 | |
Řazení vlaku: 2x841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava město | 9.10 | ||||
Jihlava | 9.13 | 9.22 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 9.25 | 9.26 | |||
Střítež u Jihlavy | 9.28 | 9.29 | |||
Dobronín | 9.31 | 9.32 | |||
Kamenná | 9.35 | 9.35 | |||
Šlapanov | 9.40 | 9.40 | |||
Mírovka | 9.45 | 9.45 | |||
Havlíčkův Brod | 9.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci