Os 14528 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 19.46 | ||||
Mutěnice zastávka | 20.02 | 20.04 | |||
Čejč | 20.13 | 20.22 | |||
Brumovice | x | 20.28 | 20.28 | ||
Kobylí na Moravě | 20.32 | 20.33 | |||
Bořetice | 20.37 | 20.38 | |||
Velké Pavlovice zastávka | 20.43 | 20.45 | |||
Velké Pavlovice | 20.47 | 20.48 | |||
Zaječí | 20.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci