Os 14217 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 8.12 | ||||
Hulín | 8.20 | 8.23 | |||
Záhlinice | x | 8.26 | 8.26 | ||
Tlumačov | 8.30 | 8.31 | |||
Otrokovice | 8.37 | 8.38 | |||
Otrokovice-Trávníky | x | 8.40 | 8.40 | ||
Zlín-Malenovice zastávka | x | 8.43 | 8.43 | ||
Zlín-U mlýna | x | 8.45 | 8.45 | ||
Zlín-Malenovice | 8.47 | 8.47 | |||
Zlín-Louky | x | 8.50 | 8.50 | ||
Zlín-Prštné | x | 8.52 | 8.52 | ||
Zlín střed | 8.54 | 8.55 | |||
Zlín-Dlouhá | 8.57 | 8.57 | |||
Zlín-Podvesná | 9.00 | 9.00 | |||
Zlín-Příluky | 9.03 | 9.03 | |||
Želechovice nad Dřevnicí | 9.06 | 9.06 | |||
Lípa nad Dřevnicí | 9.09 | 9.09 | |||
Zádveřice | 9.14 | 9.14 | |||
Vizovice | 9.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci