Os 13737 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.37 | ||||
Hlušovice | x | 20.43 | 20.43 | ||
Bohuňovice | 20.47 | 20.48 | |||
Štarnov | x | 20.51 | 20.51 | ||
Šternberk | 20.56 | 20.57 | |||
Babice u Šternberka | x | 21.00 | 21.00 | ||
Mladějovice | x | 21.04 | 21.04 | ||
Újezd u Uničova | 21.08 | 21.09 | |||
Uničov zastávka | x | 21.13 | 21.13 | ||
Uničov | 21.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci