Os 13703 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.34 | ||||
Hlušovice | 6.40 | 6.40 | |||
Bohuňovice | 6.44 | 6.48 | |||
Štarnov | 6.51 | 6.51 | |||
Šternberk | 6.56 | 6.57 | |||
Babice u Šternberka | 7.00 | 7.00 | |||
Mladějovice | 7.04 | 7.04 | |||
Újezd u Uničova | 7.09 | 7.13 | |||
Uničov zastávka | 7.16 | 7.17 | |||
Uničov | 7.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci