Os 12819 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdek-Místek | 12.34 | ||||
Dobrá u Frýdku-Místku | 12.41 | 12.42 | |||
Dobratice pod Prašivou | 12.47 | 12.48 | |||
Horní Tošanovice | 12.51 | 12.52 | |||
Hnojník | 12.55 | 12.58 | |||
Střítež u Českého Těšína | 13.01 | 13.01 | |||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | 13.04 | 13.05 | |||
Ropice (Ropica) | 13.08 | 13.09 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 13.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci