Os 12321 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Straškov | 17.10 | ||||
Mnetěš | x | 17.13 | 17.13 | ||
Ctiněves | x | 17.18 | 17.18 | ||
Kostomlaty pod Řípem | x | 17.21 | 17.21 | ||
Horní Beřkovice | x | 17.28 | 17.28 | ||
Vraňany | 17.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci