R 1140 „Jan Palach“ | |
Řazení vlaku: 854 + 3xBdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 17.13 | ||||
Praha hlavní nádraží | 17.17 | 17.25 | |||
Praha-Vysočany | 17.32 | 17.33 | |||
Praha-Čakovice | 17.46 | 17.47 | |||
Neratovice | 17.59 | 18.00 | |||
Všetaty | 18.06 | 18.07 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 18.33 | 18.34 | |||
Bakov nad Jizerou | 18.43 | 18.49 | |||
Bakov nad Jizerou město | 18.51 | 18.52 | |||
Mnichovo Hradiště | 18.58 | 18.59 | |||
Turnov | 19.12 | 19.26 | |||
Dolánky | 19.29 | 19.30 | |||
Malá Skála | 19.35 | 19.36 | |||
Líšný | 19.39 | 19.39 | |||
Železný Brod | 19.44 | 19.46 | |||
Jesenný | x | 19.52 | 19.52 | ||
Plavy | x | 20.01 | 20.01 | ||
Velké Hamry | x | 20.03 | 20.03 | ||
Velké Hamry město | x | 20.05 | 20.05 | ||
Tanvald | 20.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci