EC 110 „Comenius“ | |
Řazení vlaku: EP09 + Bdmpee233 + 2xBmz232 + ABmz346 + WRmnouz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Warszawa Wschodnia | 17.39 | ||||
Warszawa Centralna | 17.45 | 17.50 | |||
Warszawa Zachodnia | 17.54 | 17.55 | |||
Zawiercie | 19.42 | 19.43 | |||
Dąbrowa Górnicza | 19.58 | 19.59 | |||
Sosnowiec Główny | 20.06 | 20.07 | |||
Katowice | 20.15 | 20.20 | |||
Tychy | 20.34 | 20.35 | |||
Rybnik | 21.01 | 21.02 | |||
Wodzisław Śląski | 21.14 | 21.15 | |||
Chałupki | 21.31 | 21.32 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 21.43 | 21.45 | |||
Ostrava-Svinov | 21.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci