|
Sp 1870 „Ostaš“ další » |
Trasa:
Choceň 8.39, Týniště nad Orlicí 9.01-9.02, Václavice 9.31-9.32, Náchod 9.40-9.42, Teplice nad Metují 10.13-10.33, Adršpach 10.45 Detail trasy »
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
854 1)a) | - | 1871 | Choceň - Náchod - Adršpach | 1873 | CZ-ČD |
Bdtn757 2)a) | - | 1871 | -''- | 1873 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 28.6.2017 (Filip Novotný) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Náchod - Adršpach jede 29.IV. – 3.IX. denně, od 9.IX. do 1.X. jede v a - úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity) - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - vlak nečeká na žádné přípoje (Václavice)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity) 2) - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) |
|
Poznámky k oběhům:
a) V a od 5113 |
|
|