|
Sp 1722 „Santon“ « předchozí | další » |
Trasa:
Bylnice 5.07, Bojkovice 5.44-5.45, Uherské Hradiště 6.27-6.35, Veselí nad Moravou 6.54-7.01, Kyjov 7.27-7.28, Brno hl.n. 8.34 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Varianta: Řazení v |
|
|
Aktualizace: 14.10.2017 (MIKY) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) Bylnice - Uherské Hradiště jede v obráceném řazení
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v a 17.XI., kromě 18.XI. |
|
|
Aktualizace: 15.10.2017 (MIKY) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) Bylnice - Uherské Hradiště jede v obráceném řazení
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v a 18.XI., kromě 17.XI. |
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
854 | - | 1735 | Bylnice - Brno hl.n. | 4828 | CZ-ČD |
Bdtn756 | - | 1735 | Veselí nad Moravou - Brno hl.n. | 1725 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 14.10.2017 (MIKY) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Souprava odjede do Brna-Horních Heršpic jako posun
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|