|
R 1269 « předchozí | další » |
Trasa:
Liberec 12.02, Turnov 12.39-12.42, Železný Brod 12.58-12.59, Stará Paka 13.26-13.27, Jaroměř 14.13-14.18, Hradec Králové hl.n. 14.32-14.36, Pardubice hl.n. 14.54 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 12.12.2016 (Filip Novotný) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - do označených vozů možno zakoupit místenku - úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity) - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) Platí také jízdní doklady IREDO (Stará Paka - Pardubice hl.n.) Platí také jízdní doklady VYDIS (Jaroměř - Pardubice hl.n.)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou 2) - úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity) 3) - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) |
|
|