Vlak 1011 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.31 | 14.44 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.38 | 15.39 | |||
Česká Třebová | 16.13 | 16.14 | |||
Zábřeh na Moravě | 16.35 | 16.36 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 17.00 | 17.02 | |||
Hranice na Moravě | 17.29 | 17.30 | |||
Ostrava-Svinov | 17.55 | 17.57 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 18.04 | 18.05 | |||
Ostrava-Stodolní | 18.08 | 18.09 | |||
Havířov | 18.24 | 18.25 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 18.44 | 18.45 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 18.51 | 18.52 | |||
Čadca | 19.14 | 19.15 | |||
Žilina | 19.37 | 19.39 | |||
Vrútky | 19.55 | 20.10 | |||
Martin | 20.16 | 20.17 | |||
Turčianske Teplice | 20.35 | 20.36 | |||
Banská Bystrica | 21.21 | 21.26 | |||
Banská Bystrica mesto | 21.28 | 21.29 | |||
Sliač kúpele | 21.40 | 21.41 | |||
Zvolen mesto | 21.46 | 21.47 | |||
Zvolen osobná stanica | 21.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci