Vlak 1580 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 15.32 | ||||
Křivoklát | 15.46 | 15.48 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 15.50 | 15.51 | |||
Zbečno | 15.59 | 16.00 | |||
Nižbor | 16.09 | 16.10 | |||
Hýskov | + | 16.15 | 16.18 | ||
Beroun | 16.25 | 16.41 | |||
Karlštejn | + | 16.48 | 16.49 | ||
Praha-Smíchov | 17.13 | 17.14 | |||
Praha hlavní nádraží | 17.21 | 17.27 |
jede v 6 od 29.IV. do 16.IX.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci