..: Trasa vlaku  1564 - JŘ 2017 :..
Vlak 1564 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   17.34 
  Týnec nad Sázavou  17.47 18.03 
  Krhanice  18.08 18.08 
  Jílové u Prahy  18.18 18.19 
  Luka pod Medníkem  18.25 18.25 
  Petrov u Prahy  18.31 18.31 
  Davle  18.37 18.42 
  Vrané nad Vltavou  18.50 18.59 
  Praha-Braník  19.12 19.13 
  Praha-Kačerov  19.19 19.19 
  Praha-Vršovice  19.24 19.27 
  Praha hlavní nádraží  19.31 19.41 

jede v 7 od 2.VII. do 3.IX.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster