Os 7113 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 19.27 | ||||
Doubí u Karlových Varů | x | 19.31 | 19.31 | ||
Karlovy Vary-Březová | 19.34 | 19.34 | |||
Cihelny | x | 19.38 | 19.38 | ||
Kfely | x | 19.42 | 19.42 | ||
Teplička u Karlových Varů | 19.44 | 19.44 | |||
Krásný Jez zastávka | x | 19.48 | 19.48 | ||
Krásný Jez | 19.50 | 19.50 | |||
Vodná | x | 19.53 | 19.53 | ||
Bečov nad Teplou | 19.58 | 19.59 | |||
Louka u Mariánských Lázní | x | 20.07 | 20.07 | ||
Poutnov | 20.10 | 20.11 | |||
Hoštěc | x | 20.15 | 20.15 | ||
Teplá | 20.18 | 20.18 | |||
Mrázov | x | 20.23 | 20.23 | ||
Ovesné Kladruby | 20.28 | 20.29 | |||
Milhostov u Mariánských Lázní | x | 20.32 | 20.32 | ||
Vlkovice | x | 20.37 | 20.37 | ||
Mariánské Lázně město | x | 20.46 | 20.46 | ||
Mariánské Lázně | 20.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci