Os 7112 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 19.06 | ||||
Mariánské Lázně město | x | 19.09 | 19.09 | ||
Vlkovice | x | 19.18 | 19.18 | ||
Milhostov u Mariánských Lázní | x | 19.23 | 19.23 | ||
Ovesné Kladruby | 19.26 | 19.27 | |||
Mrázov | x | 19.32 | 19.32 | ||
Teplá | 19.36 | 19.37 | |||
Hoštěc | x | 19.40 | 19.40 | ||
Poutnov | 19.44 | 19.45 | |||
Louka u Mariánských Lázní | x | 19.48 | 19.48 | ||
Bečov nad Teplou | 19.56 | 20.00 | |||
Vodná | x | 20.05 | 20.05 | ||
Krásný Jez | 20.08 | 20.08 | |||
Krásný Jez zastávka | x | 20.10 | 20.10 | ||
Teplička u Karlových Varů | 20.14 | 20.14 | |||
Kfely | x | 20.16 | 20.16 | ||
Cihelny | x | 20.20 | 20.20 | ||
Karlovy Vary-Březová | 20.24 | 20.25 | |||
Doubí u Karlových Varů | x | 20.27 | 20.27 | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 20.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci