Os 7110 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 16.30 | ||||
Mariánské Lázně město | x | 16.33 | 16.33 | ||
Vlkovice | x | 16.42 | 16.42 | ||
Milhostov u Mariánských Lázní | x | 16.47 | 16.47 | ||
Ovesné Kladruby | 16.50 | 16.51 | |||
Mrázov | x | 16.56 | 16.56 | ||
Teplá | 17.00 | 17.01 | |||
Hoštěc | x | 17.04 | 17.04 | ||
Poutnov | 17.08 | 17.09 | |||
Louka u Mariánských Lázní | x | 17.12 | 17.12 | ||
Bečov nad Teplou | 17.20 | 17.21 | |||
Vodná | x | 17.26 | 17.26 | ||
Krásný Jez | 17.29 | 17.31 | |||
Krásný Jez zastávka | x | 17.32 | 17.32 | ||
Teplička u Karlových Varů | 17.36 | 17.37 | |||
Kfely | x | 17.39 | 17.39 | ||
Cihelny | x | 17.42 | 17.42 | ||
Karlovy Vary-Březová | 17.47 | 17.47 | |||
Doubí u Karlových Varů | x | 17.50 | 17.50 | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 17.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci