Os 7101 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 6.17 | ||||
Doubí u Karlových Varů | x | 6.21 | 6.21 | ||
Karlovy Vary-Březová | 6.24 | 6.24 | |||
Cihelny | x | 6.28 | 6.28 | ||
Kfely | x | 6.32 | 6.32 | ||
Teplička u Karlových Varů | 6.34 | 6.34 | |||
Krásný Jez zastávka | x | 6.38 | 6.38 | ||
Krásný Jez | 6.40 | 6.40 | |||
Vodná | x | 6.43 | 6.43 | ||
Bečov nad Teplou | 6.48 | 6.49 | |||
Louka u Mariánských Lázní | x | 6.57 | 6.57 | ||
Poutnov | 7.01 | 7.01 | |||
Hoštěc | x | 7.05 | 7.05 | ||
Teplá | 7.08 | 7.09 | |||
Mrázov | x | 7.13 | 7.13 | ||
Ovesné Kladruby | 7.19 | 7.19 | |||
Milhostov u Mariánských Lázní | x | 7.22 | 7.22 | ||
Vlkovice | x | 7.28 | 7.28 | ||
Mariánské Lázně město | x | 7.36 | 7.36 | ||
Mariánské Lázně | 7.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci