Os 25403 | |
Řazení vlaku: SA 134 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jelenia Góra | 12.01 | ||||
Wojanów | 12.05 | 12.06 | |||
Trzcińsko | 12.10 | 12.10 | |||
Janowice Wielkie | 12.13 | 12.14 | |||
Marciszów | 12.22 | 12.22 | |||
Sędzisław | 12.28 | 12.34 | |||
Kamienna Góra | 12.42 | 12.43 | |||
Błażkowa | 12.50 | 12.50 | |||
Lubawka | 12.57 | 12.59 | |||
Královec | 13.06 | 13.08 | |||
Bernartice u Trutnova | x | 13.14 | 13.14 | ||
Křenov | x | 13.18 | 13.18 | ||
Libeč | x | 13.24 | 13.24 | ||
Trutnov-Poříčí | 13.28 | 13.31 | |||
Trutnov střed | 13.33 | 13.34 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 13.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci