R 1083 | |
Řazení vlaku: 2x628 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 8.48 | 9.10 | |||
Jirkov zastávka | 9.22 | 9.23 | |||
Odb Chomutov město | 9.26 | 9.27 | |||
Chomutov | 9.29 | 9.30 | |||
Žatec | 9.49 | 9.52 | |||
Žatec západ | 9.55 | 9.57 | |||
Podbořany | 10.18 | 10.19 | |||
Vroutek | 10.27 | 10.27 | |||
Kryry | 10.33 | 10.33 | |||
Blatno u Jesenice | 10.44 | 10.45 | |||
Žihle | 10.56 | 11.00 | |||
Mladotice | + | 11.11 | 11.11 | ||
Plasy | 11.19 | 11.20 | |||
Kaznějov | 11.27 | 11.28 | |||
Horní Bříza | + | 11.36 | 11.36 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 11.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci