Os 9965 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 19.21 | ||||
Dobřichovice | 19.25 | 19.25 | |||
Všenory | 19.27 | 19.28 | |||
Černošice-Mokropsy | 19.30 | 19.31 | |||
Černošice | 19.33 | 19.34 | |||
Praha-Radotín | 19.38 | 19.39 | |||
Praha-Velká Chuchle | 19.42 | 19.42 | |||
Praha-Smíchov | 19.48 | 19.49 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.56 | 19.58 | |||
Praha-Libeň | 20.04 | 20.05 | |||
Praha-Kyje | 20.08 | 20.08 | |||
Praha-Dolní Počernice | 20.10 | 20.10 | |||
Praha-Běchovice | 20.13 | 20.14 | |||
Praha-Běchovice střed | 20.15 | 20.15 | |||
Praha-Klánovice | 20.18 | 20.18 | |||
Úvaly | 20.23 | 20.23 | |||
Tuklaty | 20.26 | 20.26 | |||
Rostoklaty | 20.29 | 20.29 | |||
Český Brod | 20.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci