Os 9956 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 16.18 | ||||
Rostoklaty | 16.22 | 16.22 | |||
Tuklaty | 16.25 | 16.25 | |||
Úvaly | 16.28 | 16.29 | |||
Praha-Klánovice | 16.32 | 16.32 | |||
Praha-Běchovice střed | 16.36 | 16.36 | |||
Praha-Běchovice | 16.38 | 16.39 | |||
Praha-Dolní Počernice | 16.41 | 16.41 | |||
Praha-Kyje | 16.44 | 16.44 | |||
Praha-Libeň | 16.48 | 16.49 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.55 | 16.57 | |||
Praha-Smíchov | 17.04 | 17.05 | |||
Praha-Velká Chuchle | 17.10 | 17.10 | |||
Praha-Radotín | 17.13 | 17.13 | |||
Černošice | 17.18 | 17.18 | |||
Černošice-Mokropsy | 17.20 | 17.21 | |||
Všenory | 17.23 | 17.24 | |||
Dobřichovice | 17.25 | 17.26 | |||
Řevnice | 17.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci