Os 9949 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 15.21 | ||||
Dobřichovice | 15.25 | 15.25 | |||
Všenory | 15.27 | 15.28 | |||
Černošice-Mokropsy | 15.30 | 15.31 | |||
Černošice | 15.33 | 15.34 | |||
Praha-Radotín | 15.38 | 15.39 | |||
Praha-Velká Chuchle | 15.42 | 15.42 | |||
Praha-Smíchov | 15.48 | 15.49 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.56 | 15.58 | |||
Praha-Libeň | 16.04 | 16.05 | |||
Praha-Kyje | 16.08 | 16.08 | |||
Praha-Dolní Počernice | 16.10 | 16.10 | |||
Praha-Běchovice | 16.13 | 16.14 | |||
Praha-Běchovice střed | 16.15 | 16.15 | |||
Praha-Klánovice | 16.18 | 16.18 | |||
Úvaly | 16.23 | 16.23 | |||
Tuklaty | 16.26 | 16.26 | |||
Rostoklaty | 16.29 | 16.29 | |||
Český Brod | 16.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci