Os 9947 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 14.51 | ||||
Dobřichovice | 14.55 | 14.55 | |||
Všenory | 14.57 | 14.58 | |||
Černošice-Mokropsy | 15.00 | 15.01 | |||
Černošice | 15.03 | 15.04 | |||
Praha-Radotín | 15.08 | 15.09 | |||
Praha-Velká Chuchle | 15.12 | 15.12 | |||
Praha-Smíchov | 15.18 | 15.19 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.26 | 15.28 | |||
Praha-Libeň | 15.34 | 15.35 | |||
Praha-Kyje | 15.38 | 15.38 | |||
Praha-Dolní Počernice | 15.40 | 15.40 | |||
Praha-Běchovice | 15.43 | 15.44 | |||
Praha-Běchovice střed | 15.45 | 15.45 | |||
Praha-Klánovice | 15.48 | 15.48 | |||
Úvaly | 15.53 | 15.53 | |||
Tuklaty | 15.56 | 15.56 | |||
Rostoklaty | 15.59 | 15.59 | |||
Český Brod | 16.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci