Os 9908 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 6.18 | ||||
Rostoklaty | 6.22 | 6.22 | |||
Tuklaty | 6.25 | 6.25 | |||
Úvaly | 6.28 | 6.29 | |||
Praha-Klánovice | 6.32 | 6.32 | |||
Praha-Běchovice střed | 6.36 | 6.36 | |||
Praha-Běchovice | 6.38 | 6.39 | |||
Praha-Dolní Počernice | 6.41 | 6.41 | |||
Praha-Kyje | 6.44 | 6.44 | |||
Praha-Libeň | 6.48 | 6.49 | |||
Praha hlavní nádraží | 6.55 | 6.57 | |||
Praha-Smíchov | 7.04 | 7.05 | |||
Praha-Velká Chuchle | 7.10 | 7.10 | |||
Praha-Radotín | 7.13 | 7.13 | |||
Černošice | 7.18 | 7.18 | |||
Černošice-Mokropsy | 7.20 | 7.21 | |||
Všenory | 7.23 | 7.24 | |||
Dobřichovice | 7.25 | 7.26 | |||
Řevnice | 7.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci