Os 9904 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 5.48 | ||||
Rostoklaty | 5.52 | 5.52 | |||
Tuklaty | 5.55 | 5.55 | |||
Úvaly | 5.58 | 5.59 | |||
Praha-Klánovice | 6.02 | 6.02 | |||
Praha-Běchovice střed | 6.06 | 6.06 | |||
Praha-Běchovice | 6.08 | 6.09 | |||
Praha-Dolní Počernice | 6.11 | 6.11 | |||
Praha-Kyje | 6.14 | 6.14 | |||
Praha-Libeň | 6.18 | 6.19 | |||
Praha hlavní nádraží | 6.25 | 6.27 | |||
Praha-Smíchov | 6.34 | 6.35 | |||
Praha-Velká Chuchle | 6.40 | 6.40 | |||
Praha-Radotín | 6.43 | 6.43 | |||
Černošice | 6.48 | 6.48 | |||
Černošice-Mokropsy | 6.50 | 6.51 | |||
Všenory | 6.53 | 6.54 | |||
Dobřichovice | 6.55 | 6.56 | |||
Řevnice | 7.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci