Vlak 9863 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kladno-Ostrovec | 12.21 | ||||
Kladno město | 12.23 | 12.23 | |||
Kladno | 12.27 | 12.29 | |||
Unhošť | 12.34 | 12.39 | |||
Pavlov | x | 12.43 | 12.43 | ||
Jeneč | 12.47 | 12.47 | |||
Hostivice | 12.51 | 12.52 | |||
Praha-Ruzyně | 12.57 | 12.58 | |||
Praha-Veleslavín | 13.02 | 13.03 | |||
Praha-Dejvice | 13.08 | 13.11 | |||
Praha-Bubny | 13.16 | 13.17 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 13.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci