..: Trasa vlaku Os 9750 - JŘ 2017 :..
Os 9750
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Slaný   4.24 
  Královice u Zlonic x4.30 4.30 
  Zlonice  4.36 4.36 
  Páleček x4.40 4.40 
  Klobuky v Čechách  4.44 4.44 
  Vrbičany x4.47 4.47 
  Telce x4.49 4.49 
  Peruc  4.53 4.55 
  Vrbno nad Lesy  5.00 5.01 
  Chlumčany u Loun  5.11 5.11 
  Louny  5.16  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster