..: Trasa vlaku Os 9717 - JŘ 2017 :..
Os 9717
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   18.37 
  Chlumčany u Loun  18.40 18.41 
  Vrbno nad Lesy  18.51 18.51 
  Peruc  18.56 18.59 
  Telce x19.03 19.03 
  Vrbičany x19.05 19.05 
  Klobuky v Čechách  19.08 19.08 
  Páleček x19.12 19.12 
  Zlonice  19.16 19.17 
  Královice u Zlonic x19.23 19.23 
  Slaný  19.29 19.33 
  Slaný předměstí x19.37 19.37 
  Podlešín  19.41 19.42 
  Zvoleněves  19.45 19.46 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x19.49 19.49 
  Neuměřice x19.51 19.51 
  Olovnice  19.54 19.58 
  Zeměchy x20.00 20.00 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  20.02 20.03 
  Kralupy nad Vltavou  20.07  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster