..: Trasa vlaku Os 9707 - JŘ 2017 :..
Os 9707
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   10.37 
  Chlumčany u Loun  10.40 10.41 
  Vrbno nad Lesy  10.51 10.51 
  Peruc  10.56 10.57 
  Telce x11.01 11.01 
  Vrbičany x11.03 11.03 
  Klobuky v Čechách  11.06 11.06 
  Páleček x11.10 11.10 
  Zlonice  11.14 11.15 
  Královice u Zlonic x11.21 11.21 
  Slaný  11.27 11.33 
  Slaný předměstí x11.37 11.37 
  Podlešín  11.41 11.42 
  Zvoleněves  11.45 11.46 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x11.49 11.49 
  Neuměřice x11.51 11.51 
  Olovnice  11.54 11.58 
  Zeměchy x12.00 12.00 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  12.02 12.03 
  Kralupy nad Vltavou  12.07  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster