..: Trasa vlaku Os 9706 - JŘ 2017 :..
Os 9706
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   11.49 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  11.52 11.53 
  Zeměchy x11.55 11.55 
  Olovnice  11.57 11.57 
  Neuměřice x12.01 12.01 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x12.02 12.02 
  Zvoleněves  12.05 12.06 
  Podlešín  12.09 12.10 
  Slaný předměstí x12.15 12.15 
  Slaný  12.19 12.28 
  Královice u Zlonic x12.34 12.34 
  Zlonice  12.40 12.41 
  Páleček x12.45 12.45 
  Klobuky v Čechách  12.48 12.49 
  Vrbičany x12.51 12.51 
  Telce x12.54 12.54 
  Peruc  12.58 12.59 
  Vrbno nad Lesy  13.04 13.04 
  Chlumčany u Loun  13.14 13.15 
  Louny  13.19  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster