..: Trasa vlaku Os 9705 - JŘ 2017 :..
Os 9705
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   6.37 
  Chlumčany u Loun  6.40 6.41 
  Vrbno nad Lesy  6.51 6.51 
  Peruc  6.56 6.58 
  Telce x7.02 7.02 
  Vrbičany x7.05 7.05 
  Klobuky v Čechách  7.07 7.08 
  Páleček x7.11 7.11 
  Zlonice  7.15 7.16 
  Královice u Zlonic x7.22 7.22 
  Slaný  7.28 7.33 
  Slaný předměstí x7.37 7.37 
  Podlešín  7.41 7.42 
  Zvoleněves  7.45 7.46 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x7.49 7.49 
  Neuměřice x7.51 7.51 
  Olovnice  7.54 7.58 
  Zeměchy x8.00 8.00 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  8.02 8.03 
  Kralupy nad Vltavou  8.07  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster