..: Trasa vlaku Os 9704 - JŘ 2017 :..
Os 9704
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kralupy nad Vltavou   8.49 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  8.52 8.53 
  Zeměchy x8.55 8.55 
  Olovnice  8.57 8.57 
  Neuměřice x9.01 9.01 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x9.02 9.02 
  Zvoleněves  9.05 9.06 
  Podlešín  9.09 9.10 
  Slaný předměstí x9.15 9.15 
  Slaný  9.19 9.28 
  Královice u Zlonic x9.34 9.34 
  Zlonice  9.40 9.41 
  Páleček x9.45 9.45 
  Klobuky v Čechách  9.48 9.49 
  Vrbičany x9.51 9.51 
  Telce x9.54 9.54 
  Peruc  9.58 9.59 
  Vrbno nad Lesy  10.04 10.04 
  Chlumčany u Loun  10.14 10.15 
  Louny  10.19  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster