..: Trasa vlaku Os 9703 - JŘ 2017 :..
Os 9703
Řazení vlaku: 809 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   4.35 
  Chlumčany u Loun  4.38 4.39 
  Vrbno nad Lesy  4.49 4.49 
  Peruc  4.54 4.55 
  Telce  4.59 4.59 
  Vrbičany  5.01 5.01 
  Klobuky v Čechách  5.04 5.04 
  Páleček  5.08 5.08 
  Zlonice  5.12 5.12 
  Královice u Zlonic  5.18 5.18 
  Slaný  5.24 5.25 
  Slaný předměstí  5.29 5.29 
  Podlešín  5.34 5.34 
  Zvoleněves  5.38 5.38 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou  5.42 5.42 
  Neuměřice  5.44 5.44 
  Olovnice  5.47 5.47 
  Zeměchy  5.49 5.49 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  5.52 5.53 
  Kralupy nad Vltavou  5.57  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster