Os 9661 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kralupy nad Vltavou | 22.42 | ||||
Dolany nad Vltavou | 22.45 | 22.45 | |||
Libčice nad Vltavou | 22.49 | 22.49 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 22.51 | 22.51 | |||
Řež | 22.53 | 22.53 | |||
Úholičky | 22.55 | 22.55 | |||
Roztoky-Žalov | 22.57 | 22.57 | |||
Roztoky u Prahy | 23.01 | 23.01 | |||
Praha-Sedlec | 23.04 | 23.04 | |||
Praha-Podbaba | 23.07 | 23.07 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 23.11 | 23.11 | |||
Praha-Bubny | + | 23.13 | 23.14 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 23.18 | 23.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci