..: Trasa vlaku Os 9559 - JŘ 2017 :..
Os 9559
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mladá Boleslav hlavní nádraží   14.57 
  Krnsko x15.01 15.01 
  Chotětov  15.08 15.09 
  Zdětín u Chotětova x15.13 15.13 
  Kropáčova Vrutice  15.19 15.20 
  Košátky x15.22 15.22 
  Kojovice x15.25 15.25 
  Byšice  15.29 15.30 
  Všetaty  15.35  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster