Os 9558 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Všetaty | 15.39 | ||||
Byšice | 15.42 | 15.48 | |||
Kojovice | x | 15.52 | 15.52 | ||
Košátky | x | 15.54 | 15.54 | ||
Kropáčova Vrutice | 15.59 | 15.59 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 16.05 | 16.05 | ||
Chotětov | 16.09 | 16.10 | |||
Krnsko | x | 16.16 | 16.16 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 16.21 | 16.23 | |||
Mladá Boleslav město | 16.29 | 16.32 | |||
Řepov | x | 16.36 | 16.36 | ||
Kolomuty | x | 16.38 | 16.38 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 16.42 | 16.42 | ||
Dlouhá Lhota | x | 16.46 | 16.46 | ||
Bechov | x | 16.51 | 16.51 | ||
Rohatsko | x | 16.54 | 16.54 | ||
Dolní Bousov | 16.58 | 17.00 | |||
Sobotka | 17.06 | 17.08 | |||
Libošovice | x | 17.12 | 17.12 | ||
Malechovice | x | 17.16 | 17.16 | ||
Mladějov v Čechách | 17.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci