..: Trasa vlaku Os 9539 - JŘ 2017 :..
Os 9539
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Turnov   21.22 
  Příšovice  21.27 21.27 
  Loukov u Mnichova Hradiště  21.31 21.31 
  Březina nad Jizerou x21.34 21.34 
  Mnichovo Hradiště  21.39 21.40 
  Bakov nad Jizerou město x21.45 21.46 
  Bakov nad Jizerou  21.48 21.49 
  Mladá Boleslav-Debř  21.53 21.54 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  22.00 22.07 
  Krnsko x22.11 22.11 
  Chotětov  22.19 22.22 
  Zdětín u Chotětova x22.25 22.25 
  Kropáčova Vrutice  22.32 22.32 
  Košátky x22.35 22.35 
  Kojovice x22.37 22.37 
  Byšice  22.42 22.42 
  Všetaty  22.47 22.47 
  Tišice x22.51 22.51 
  Neratovice  22.54 22.57 
  Kojetice u Prahy x23.00 23.00 
  Zlonín x23.03 23.03 
  Měšice u Prahy  23.04 23.05 
  Hovorčovice x23.08 23.08 
  Praha-Čakovice  23.12 23.13 
  Praha-Kbely x23.16 23.16 
  Praha-Satalice  23.19 23.19 
  Praha-Vysočany  23.27 23.29 
  Praha hlavní nádraží  23.36 23.40 
  Praha-Vršovice  23.44  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster