Os 9530 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 14.42 | ||||
Praha hlavní nádraží | 14.46 | 14.48 | |||
Praha-Vysočany | 14.55 | 14.55 | |||
Praha-Satalice | 15.04 | 15.04 | |||
Praha-Kbely | x | 15.07 | 15.07 | ||
Praha-Čakovice | 15.11 | 15.12 | |||
Hovorčovice | x | 15.16 | 15.16 | ||
Měšice u Prahy | 15.19 | 15.19 | |||
Zlonín | x | 15.21 | 15.21 | ||
Kojetice u Prahy | x | 15.24 | 15.24 | ||
Neratovice | 15.28 | 15.30 | |||
Tišice | x | 15.33 | 15.33 | ||
Všetaty | 15.37 | 15.38 | |||
Malý Újezd | x | 15.44 | 15.44 | ||
Mělník | 15.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci