R 953 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + ABpee347 + BDs449 + 2xBpee237 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.07 | ||||
Praha-Vysočany | 19.14 | 19.15 | |||
Lysá nad Labem | 19.39 | 19.40 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 19.53 | 19.55 | |||
Poděbrady | 20.00 | 20.01 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 20.27 | 20.29 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 20.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci