..: Trasa vlaku Os 9526 - JŘ 2017 :..
Os 9526
Řazení vlaku: 854  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice   10.42 
  Praha hlavní nádraží  10.46 10.48 
  Praha-Vysočany  10.55 10.55 
  Praha-Satalice  11.04 11.04 
  Praha-Kbely x11.07 11.07 
  Praha-Čakovice  11.11 11.12 
  Hovorčovice x11.16 11.16 
  Měšice u Prahy  11.19 11.19 
  Zlonín x11.21 11.21 
  Kojetice u Prahy x11.24 11.24 
  Neratovice  11.28 11.30 
  Tišice x11.33 11.33 
  Všetaty  11.37 11.38 
  Mělník  11.48  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster