Os 9522 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 6.34 | ||||
Praha hlavní nádraží | 6.38 | 6.40 | |||
Praha-Vysočany | 6.47 | 6.47 | |||
Praha-Satalice | 6.56 | 6.59 | |||
Praha-Kbely | x | 7.02 | 7.02 | ||
Praha-Čakovice | 7.06 | 7.06 | |||
Hovorčovice | x | 7.10 | 7.10 | ||
Měšice u Prahy | 7.13 | 7.15 | |||
Zlonín | x | 7.17 | 7.17 | ||
Kojetice u Prahy | x | 7.20 | 7.20 | ||
Neratovice | 7.24 | 7.30 | |||
Tišice | x | 7.33 | 7.33 | ||
Všetaty | 7.37 | 7.38 | |||
Malý Újezd | x | 7.44 | 7.44 | ||
Mělník | 7.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci