..: Trasa vlaku Os 9518 - JŘ 2017 :..
Os 9518
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice   20.54 
  Praha hlavní nádraží  20.58 21.06 
  Praha-Vysočany  21.13 21.13 
  Praha-Satalice  21.22 21.22 
  Praha-Kbely x21.25 21.25 
  Praha-Čakovice  21.29 21.30 
  Hovorčovice x21.34 21.34 
  Měšice u Prahy  21.37 21.39 
  Zlonín x21.41 21.41 
  Kojetice u Prahy x21.44 21.44 
  Neratovice  21.48 21.49 
  Tišice x21.52 21.52 
  Všetaty  21.56 21.57 
  Byšice  22.01 22.01 
  Kojovice x22.05 22.05 
  Košátky x22.07 22.07 
  Kropáčova Vrutice  22.10 22.11 
  Zdětín u Chotětova x22.17 22.17 
  Chotětov  22.21 22.21 
  Krnsko x22.28 22.28 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  22.32 22.41 
  Mladá Boleslav-Debř  22.46 22.47 
  Bakov nad Jizerou  22.52 22.52 
  Bakov nad Jizerou město x22.54 22.54 
  Mnichovo Hradiště  22.59 22.59 
  Březina nad Jizerou x23.04 23.04 
  Loukov u Mnichova Hradiště  23.06 23.06 
  Příšovice  23.10 23.10 
  Turnov  23.15  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster