Os 9517 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 18.37 | ||||
Krnsko | x | 18.41 | 18.41 | ||
Chotětov | 18.48 | 18.48 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 18.52 | 18.52 | ||
Kropáčova Vrutice | 18.57 | 18.58 | |||
Košátky | x | 19.01 | 19.01 | ||
Kojovice | x | 19.03 | 19.03 | ||
Byšice | 19.08 | 19.08 | |||
Všetaty | 19.13 | 19.21 | |||
Tišice | x | 19.24 | 19.24 | ||
Neratovice | 19.28 | 19.30 | |||
Kojetice u Prahy | x | 19.33 | 19.33 | ||
Zlonín | x | 19.36 | 19.36 | ||
Měšice u Prahy | 19.38 | 19.39 | |||
Hovorčovice | x | 19.42 | 19.42 | ||
Praha-Čakovice | 19.46 | 19.50 | |||
Praha-Kbely | x | 19.53 | 19.53 | ||
Praha-Satalice | 19.56 | 19.56 | |||
Praha-Vysočany | 20.04 | 20.05 | |||
Praha hlavní nádraží | 20.12 | 20.14 | |||
Praha-Vršovice | 20.18 | 20.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci