Os 9515 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 16.37 | ||||
Krnsko | x | 16.41 | 16.41 | ||
Chotětov | 16.48 | 16.48 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 16.52 | 16.52 | ||
Kropáčova Vrutice | 16.57 | 16.58 | |||
Košátky | x | 17.01 | 17.01 | ||
Kojovice | x | 17.03 | 17.03 | ||
Byšice | 17.06 | 17.07 | |||
Všetaty | 17.11 | 17.21 | |||
Tišice | x | 17.24 | 17.24 | ||
Neratovice | 17.28 | 17.30 | |||
Kojetice u Prahy | x | 17.33 | 17.33 | ||
Zlonín | x | 17.36 | 17.36 | ||
Měšice u Prahy | 17.38 | 17.39 | |||
Hovorčovice | x | 17.42 | 17.42 | ||
Praha-Čakovice | 17.46 | 17.50 | |||
Praha-Kbely | x | 17.53 | 17.53 | ||
Praha-Satalice | 17.56 | 17.56 | |||
Praha-Vysočany | 18.04 | 18.05 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.12 | 18.14 | |||
Praha-Vršovice | 18.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci