..: Trasa vlaku Os 9509 - JŘ 2017 :..
Os 9509
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mladá Boleslav hlavní nádraží   10.37 
  Krnsko x10.41 10.41 
  Chotětov  10.48 10.48 
  Zdětín u Chotětova x10.52 10.52 
  Kropáčova Vrutice  10.57 10.58 
  Košátky x11.01 11.01 
  Kojovice x11.03 11.03 
  Byšice  11.08 11.08 
  Všetaty  11.13 11.21 
  Tišice x11.24 11.24 
  Neratovice  11.28 11.30 
  Kojetice u Prahy x11.33 11.33 
  Zlonín x11.36 11.36 
  Měšice u Prahy  11.38 11.39 
  Hovorčovice x11.42 11.42 
  Praha-Čakovice  11.46 11.50 
  Praha-Kbely x11.53 11.53 
  Praha-Satalice  11.56 11.56 
  Praha-Vysočany  12.04 12.05 
  Praha hlavní nádraží  12.12 12.14 
  Praha-Vršovice  12.18  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster