Os 9509 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 10.37 | ||||
Krnsko | x | 10.41 | 10.41 | ||
Chotětov | 10.48 | 10.48 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 10.52 | 10.52 | ||
Kropáčova Vrutice | 10.57 | 10.58 | |||
Košátky | x | 11.01 | 11.01 | ||
Kojovice | x | 11.03 | 11.03 | ||
Byšice | 11.08 | 11.08 | |||
Všetaty | 11.13 | 11.21 | |||
Tišice | x | 11.24 | 11.24 | ||
Neratovice | 11.28 | 11.30 | |||
Kojetice u Prahy | x | 11.33 | 11.33 | ||
Zlonín | x | 11.36 | 11.36 | ||
Měšice u Prahy | 11.38 | 11.39 | |||
Hovorčovice | x | 11.42 | 11.42 | ||
Praha-Čakovice | 11.46 | 11.50 | |||
Praha-Kbely | x | 11.53 | 11.53 | ||
Praha-Satalice | 11.56 | 11.56 | |||
Praha-Vysočany | 12.04 | 12.05 | |||
Praha hlavní nádraží | 12.12 | 12.14 | |||
Praha-Vršovice | 12.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci