..: Trasa vlaku Os 9508 - JŘ 2017 :..
Os 9508
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice   11.42 
  Praha hlavní nádraží  11.46 11.48 
  Praha-Vysočany  11.55 11.55 
  Praha-Satalice  12.04 12.04 
  Praha-Kbely x12.07 12.07 
  Praha-Čakovice  12.11 12.14 
  Hovorčovice x12.18 12.18 
  Měšice u Prahy  12.22 12.22 
  Zlonín x12.24 12.24 
  Kojetice u Prahy x12.27 12.27 
  Neratovice  12.31 12.32 
  Tišice x12.35 12.35 
  Všetaty  12.39 12.40 
  Byšice  12.43 12.44 
  Kojovice x12.48 12.48 
  Košátky x12.51 12.51 
  Kropáčova Vrutice  12.55 12.59 
  Zdětín u Chotětova x13.05 13.05 
  Chotětov  13.09 13.10 
  Krnsko x13.16 13.16 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  13.21  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster